HOME


zapiš se do AVRIL FAN CLUB...zde

Duben 2011

Avril a Brody

18. dubna 2011 v 21:18 | alexis

Seventeen magazine 2011

18. dubna 2011 v 21:15 | alexis
pekny fotecky!!
Od zitra je blog pozastavenej!

dulezity vskas pro sb

14. dubna 2011 v 19:12
ahojky sbcka,chci vam oznamit ze od 20.4.do 28.4 nebudu moc na pocitac.Tak blog bude pozastavenej.Jeste nevim,mozna budu met nekdy cas,tak mozna byh se nekdy zastavila na blog ale vite jsou velikonoce.Tak zatim paaa P.S.Omlouvamse ze jsem neobihala me sb tento tiden,proste nebil cas. tak paa

Abbey Dawn v Cine!!

4. dubna 2011 v 13:46 | Alexis
zdá se,že Avril že zahaji prodej sve modni kolekce Abbey Dawn i v Cině.Tam bude nějaká kampaň letošního dubna na módní design.


WTH make up video

2. dubna 2011 v 18:35 | Alexis
Ahojky,našla jsem na You Tubu video o WTH makeup.Je užasnej.
Enjoy!!

Avril Lavigne o rozvodu, pití Jägera a vaření v jejím BelAir hradu

2. dubna 2011 v 10:26 | Alexis

Zdroj:a-lavigne.blog.cz

Avril Lavigne dokončila svoje čtvrté studiové album před rokem - ale nahrávací společnost RCA Records nestála o introspektiva a akustické kousky. "Říkali mi něco jako 'No, můžeš vytvořit jiné (nové) album - něco, co bude více dnešní?" říká Lavigne, která zní stále naštvaně, když popíjí bílé víno v hotelu Plaza v New Yorku. "Opravdu mi ublížilo, když mi neřekli nic ve smyslu 'Jsme na tebe pyšní.'" Na albu Goodbye Lullaby Lavigne (26) splňuje podmínky nahrávací společnosti tak nějak napůl: písně jako Remember When a Darlin sdílejí prostor s inscenací v produkci švédského úspěšného producenta Maxe Martina, který se podílel například na písni Wish You Were Here nebo na pilotním songu What the Hell. "Musela jsem tuto píseň vydat jako první," říká. "Zní totiž jako písně, které moji fanoušci mají rádi z mých ostatních alb - například Sk8er Boi nebo Girlfriend." Velkým překvapením pro všechny bylo, že polovina alba byla produkována bývalým manželem Lavigne, Deryckem Whibley ze Sum 41, se kterým se rozvedla minulý rok. "Všichni jsou vždy překvapení, že jsme si stále tak blízcí," říká.
{kompletní rozhovor v celém článku}