HOME


zapiš se do AVRIL FAN CLUB...zde

Avril Lavigne o rozvodu, pití Jägera a vaření v jejím BelAir hradu

2. dubna 2011 v 10:26 | Alexis

Zdroj:a-lavigne.blog.cz

Avril Lavigne dokončila svoje čtvrté studiové album před rokem - ale nahrávací společnost RCA Records nestála o introspektiva a akustické kousky. "Říkali mi něco jako 'No, můžeš vytvořit jiné (nové) album - něco, co bude více dnešní?" říká Lavigne, která zní stále naštvaně, když popíjí bílé víno v hotelu Plaza v New Yorku. "Opravdu mi ublížilo, když mi neřekli nic ve smyslu 'Jsme na tebe pyšní.'" Na albu Goodbye Lullaby Lavigne (26) splňuje podmínky nahrávací společnosti tak nějak napůl: písně jako Remember When a Darlin sdílejí prostor s inscenací v produkci švédského úspěšného producenta Maxe Martina, který se podílel například na písni Wish You Were Here nebo na pilotním songu What the Hell. "Musela jsem tuto píseň vydat jako první," říká. "Zní totiž jako písně, které moji fanoušci mají rádi z mých ostatních alb - například Sk8er Boi nebo Girlfriend." Velkým překvapením pro všechny bylo, že polovina alba byla produkována bývalým manželem Lavigne, Deryckem Whibley ze Sum 41, se kterým se rozvedla minulý rok. "Všichni jsou vždy překvapení, že jsme si stále tak blízcí," říká.
{kompletní rozhovor v celém článku}

Goodbye Lullaby je evidentně rozchodové album a ty jsi vytvořila většinu písní s mužem, se kterým jsi se rozvedla. Jak to šlo?
Deryck je ta nejtalentovanější osoba, kterou znám. Produkoval, mixoval, hrát na kytaru a na basy. Neřekla bych, že to je vyloženě rozchodové album. Je o životě. Šla jsem do toho s tím, že jsem se prostě nesnažila psát hity. Lidé si budou dělat předpoklady, ale budou překvapeni, o čem jsou některé písně.
Jaká zkušenost se nachází za textem písně Smile - konkrétně úryvku "Last night I blacked out/I think/What did you put in my drink?" (Minulou noc jsem upadla do bezvědomí/Uvažuju/Co jsi mi dal do pití?
To je ta zábavná, hravá, druhá stránka mně, která se tak nějak na chvíli vynořila. Třeba jako fráze "Because I was making out with your friend" (Protože jsem měla poměr s tvým kamarádem) - samozřejmě, že se to nestalo. Jen jsem si pomyslela, že by to bylo legrační.
Pamatuješ si okamžik, kdy jsi se poprvé setkala s Deryckem?
Hned první den, co jsme se seznámili, jsme si hodně rozuměli. A dal mi mého prvního panáka Jägera. Měla jsem na sobě kravatu - bylo to v dobách, kdy jsem kravaty nosila. Bylo mi 17. Když jsem pak vyšla z baru, uviděla jsem Chada z Nickelback! No není to vtipné?
Jaký je tvůj dům v Los Angeles?
Je to Bel-Air. Svůj dům jsem si vyzdobila jako středověký gotický hrad v Evropském stylu. Lustry a červené sametové závěsy. Můj pokoj je růžovo-černý a moje koupelna je naprosto Hello Kitty. Mám obrovskou růžovou pohovku a velký starožitný zlatý kříž.
Je to obrovský dům?
Jo, nebudu lhát. Má to skoro 3700 metrů čtverečních. Je to tak velký dům, až mě děsí. V noci ráda zapaluji svíčky a poslouchám jazz. Ráda vařím.
Jaká je tvoje specialita?
Domácí špenát a ricotta ravioli se šalvějovou omáčkou na másle. A vybírám vína! U vaření ráda zapnu televizi na stanici Rat Pack - je to hudební kanál. A ráda poslouchám Radiohead a Coldplay. Ráda chodím do restaurací na steak nebo do hotelů v Beverly Hills, kde se dá poslouchat hra na klavír. Je to relaxační a romantické.
Co si myslíš o zpěvačkách jako je Kesha a Katy Perry?
Jejich hudba je zábavná. Jsou roztomilé. Kesha má několik opravdu legračních textů, které mi připomínají, jak pozitivní a hravý je text písně Girlfriend. Připomíná mi to mě.
Vždycky jsi chtěla být slavná. Je to takové, jaké sis to představovala?
Prostě jsem chtěla zpívat před lidmi. Pocházím odnukid, z maličkého města v Kanadě se žádným spojením. Jsem tady, protože jsem pracovala tvrdě.
Postrádala jsi někdy domov - Napanee?
Pouze pizzerie. Když jsem poprvé byla na obálce Rolling Stone, zmínila jsem pizzerii jménem La Pizzeria - a skončilo to tak, že se z toho stalo místo, kam chodí moji fanoušci. Mají tam speciální pizzu Avril Lavigne. A já jí tam můžu jíst celý život zdarma.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama